Experimental by [Cyber]

Tematy zdjęć, których nie można sklasyfikować w powyższych kategoriach.

Experimental by [Cyber]

Postprzez Cyber » So, 28 marca 2009, 12:42

Może zacznę od tego że, podczas libacji alkoholowych mogą powstać zdjęcia które warto pokazać. Alkohol jak i innego rodzaju używki zawsze w jakiś sposób pobudzają wyobraźnie i dodają odwagi różnym wyzwaniom. Sambuca (rodzaj bardzo prawego trunku) - jest nietypowym alkoholem, ponieważ smakuje jak syrop na kaszel "tusipek", a pije się ją uprzednio podpalając. Mam nadzieję, że to zdjęcie swoim obrazem zachęci Was do spróbowania tego zacnego trunku :)

Pomysł dał xi0nc, zdjęcie wykonałem osobiście "jarając" się przy tym strasznie :P
Efekt powala na kolana... Dodam też, że zdjęcie nie zostało poddane żadnej z moich wyimaginowanych obróbek, oprócz delikatnego rozjaśnienia i dodania podpisu.

sambuca.jpg
1.
Canon EOS 7D + Canon EF-S 18-135mm 3.5-5.6 IS + Pentacon 50mm f1.8 (m42) + różne inne pierdółki + oko
Cyber

Gadu-Gadu: 0

Re: Experimental by [Cyber]

Postprzez SawaRob » So, 28 marca 2009, 16:02

Cześć Cyber,

Bardzo fajne, gratuluję pomysłu - ale też i realizacji. Kadr reklamowy.
Długo będziemy czekać na kolejne - udane - eksperymenty? :ugeek:

pozdrawiam,
SawaRob

Re: Experimental by [Cyber]

Postprzez Cyber » So, 28 marca 2009, 18:04

Co najbardziej mi się podoba w tym zdjęciu to właśnie nadruk na szklance, który tak jakby po to tam były żeby podczas takich experymentów z ogniem nadawał klimatu. Uważam że gdyby nie ten napis zdjęcie nie miało by tego czegoś w sobie :)
Canon EOS 7D + Canon EF-S 18-135mm 3.5-5.6 IS + Pentacon 50mm f1.8 (m42) + różne inne pierdółki + oko
Cyber

Powrót do Inne