kontynuacja propozycja Kasi- sesja w Drelowie w sobote!

Wszelki sprawy i propozycje dotyczące naszego forum.

kontynuacja propozycja Kasi- sesja w Drelowie w sobote!

Postprzez Gruszka__ » Pn, 2 stycznia 2012, 21:00

Będę w tą sobotę juz od rana w Międzyrzecu, propnuję sesyjkę w domu kultury w Drelowie. Bylo to juz wczesniej omawiane ale bylejaaaak wiem...
Z KLaudia juz sie umowilam ze bedzie ok o kazde porze aleeeee.... powiedz Klajdło od ktorej mozna tam byc juz i ile ewentualnie trzeba zaplacic za pobyt tam.. ?
będę wdzięczna za wszelką pomoc, szczeg. jesli chodzi o was forumowiczow bardziej ogarnietych ;)
Juha- prosze Cię o pozyczenie białego tła
Reszta chlopcow- o lampy, blendy. wszystko się przyda. Ma powstać efekt jak ze studia, licze na was.
Jesli ruszac byscie ruszali samochodami to chętnie zaplace za kurs abyto.. zrealizować.

Tematem jest Taniec , Klaudia glowną modelką . Mile widziany lprzedstawiająca pojedyncze figury taneczne, myślę ze najlepszy będzie luźny ubiór, moze dres a na górę obcisly t-shirt.. ;>? no tak by talia ciala byla dobrze zaznaczona.
Klaudia.. wierzę w Ciiebie!

Wszelkie wątpliwosci prosze kierowac pod numer 506772646 abo na facebooku ;p

Zglaszajcie chęci, niechęci. To juz w tym tyg!
Przepraszam, zeak pozno z tym wyjezdzam ale teraz mam wolny termin i... to moja ostatnia szansa :D

Stawiam pizzę po wszystkim :D!

Mam andzieję, ze dacie odpowiedż tu ba forum lub dla mnie i Klaudii przed piatkiem
Gruszka__

Re: kontynuacja propozycja Kasi- sesja w Drelowie w sobote!

Postprzez Bawell » Śr, 4 stycznia 2012, 20:19

Hmmm trochę jestem poza tematem, ale może bym wpadł i poznał kolejne osoby z forum.
Swoją drogą to już dawno robiłem zdjęcia. :|
Do dyspozycji mam tylko zwykły statyw i blendę.
Nikon D90 + 18-105 VR (kit), Benro A-350EX + BH-0
Bawell

Gadu-Gadu: 7647157

Re: kontynuacja propozycja Kasi- sesja w Drelowie w sobote!

Postprzez Gruszka__ » Cz, 5 stycznia 2012, 20:03

to dawaj dawaj. orientuj sie co sie dzieje w drugim poscie i jazdaa do drelowa ;)
Gruszka__

Powrót do Sprawy organizacyjne MFAF