Artveo - serwis dla amatorów sztuki wizualnej

Strony internetowe związane z fotografią, które warto odwiedzić.

Artveo - serwis dla amatorów sztuki wizualnej

Postprzez amelia » So, 30 października 2010, 21:39

Polecam serwis http://www.artveo.pl, który umożliwia publikowanie prac z różnych dziedzin sztuki wizualnej, takich jak: fotografia, grafika, rysunek, komiks, malarstwo i inne. Duże plusy to miła, przyjazna atmosfera, ciekawy system oceny prac, a także 2Mb na każdą pracę. Jednym słowem: polecam:)
amelia

Gadu-Gadu: 0

Re: Artveo - serwis dla amatorów sztuki wizualnej

Postprzez gregor » So, 30 października 2010, 21:52

Witamy na forum , a jakimiś zdjęciami się podzielisz z nami :?:
G :mrgreen:
gregor

Postprzez juha » So, 30 października 2010, 21:56

Witaj na forum amelio. Serwisów tego typu w polskiej sieci jest na pewno kilkanaście, kilkadziesiąt, ja jednak ze swojej strony i strony forumowiczów, zachęcam Cię do publikacji twoich prac tutaj, również panuje tutaj przyjazna i miła atmosfera :)
Nie potrafię robić zdjęć, ale lubię :)
juha
Administrator

Gadu-Gadu: 13100

Postprzez amelia » So, 30 października 2010, 22:06

Witam Was serdecznie :-)
Jestem tutaj nowa, pokręcę się, pooglądam, poczytam i wtedy może zdecyduję się coś pokazać - ok?:)
Bardzo mi się tutaj podoba (zakochałam się w tym zdjęciu: http://www.mfaf.pl/download/file.php?id=2913, a jeszcze nie zdążyłam przejrzeć wszystkich wątków).
Co do Artveo.. niewątpliwie serwisów tego typu nie brakuje, mnie jednak ten portal przyciąga. Strasznie lubię tam przebywać. Na razie nie ma tam tłumu typowego dla tego typu serwisów i to dla mnie duży plus. Jestem w stanie codziennie na bieżąco oglądać nowe prace. Najciekawsze prace nie gubią się w gąszczu innych.
Fora tego typu jak to, to zupełnie inna bajka. (oczywiście nie znaczy, że gorsza:)) Jestem fanką różnych dziedzin sztuki (mnie samej jednak daleko do człowieka renesansu...fotografia mnie pociąga, aczkolwiek jeszcze mało się na niej znam).
Dodam, że trafiłam tutaj zupełnie przez przypadek (i mam nadzieję, że mnie nikt nie wyrzuci.... :P)
amelia

Gadu-Gadu: 0

Powrót do Ciekawe strony związane z fotografią