haloo! cisza na forum

Wszystko inne nie związane z fotografią.

haloo! cisza na forum

Postprzez serek » So, 1 listopada 2008, 18:26

hej, czemu juz nikt sie nie udziela, zadnych zdjęć nie wrzuca?
Aparat: Nikon D80
Obiektywy: Sigma 14mm f/2.8 ___/___Nikkor AF-S DX 18-70mm f/3.5-4.5G IF-ED___/___Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO Macro
Inne: lampa SB-800___/___Westcott Micro Apollo Softbox
Web: Flickr
serek

Gadu-Gadu: 0

Re: haloo! cisza na forum

Postprzez juha » So, 1 listopada 2008, 22:30

Serek, zawyżyłeś poziom i nikt się nie chce kompromitowac :)
Nie potrafię robić zdjęć, ale lubię :)
juha
Administrator

Gadu-Gadu: 13100

Postprzez SawaRob » Pn, 3 listopada 2008, 17:25

juha napisał(a):Serek, zawyżyłeś poziom i ...

Serek, twoje foty są b. fajne, i jak sarkastyczny 8-) Juha - może nie uważam, że 'zawyżyłeś poziom' ... ale ustawiłeś poprzeczkę dość wysoko :)

Tylko czy to ma znaczenie??

Może brak publikacji to kwestia braku czasu? mi łatwiej napisać kilka zdań z pracy, niż nocą w domu wyszukiwać kilka zdjęć...
Może niechęć do forumowiczów/ krytyki?
Na ten przykład Pawełek czy Renek - opublikowali kilka zdjęć, i być może nie wytrzymali 'ciepła' krytyki forumowiczów... a szkoda - na niczym się człowiek tak nie uczy, jak na błędach. To dotyczy każdego forumowicza, ja np po praz pierwszy opublikowałem zdjęcia w internecie właśnie tutaj :) Dlaczego? bo było mi łatwiej przyjąć krytykę z klawiatur osób, które znam niż tuzów fotografii, dla których światło ustawia się samo :roll:

Teza1: Może cenne jest opublikowanie zdjęć z błędami? Aby można było się czegoś nauczyć :) pokaż i powiedz, jaki był błąd...
Teza2: Może forum jest niepopularne bo 'małomiasteczkowe' :lol: :lol: :lol: ?
Teza3: Nie jest wyłącznie mało zdjęć, ale też i mało komentarzy... jeśli możesz - dodaj coś od siebie...
Teza4: jest wile forów dotyczących fotografii, wiele z nich prezentuje poziom i foty które porażają w dobrym tego słowa znaczeniu, i na pewno można się wiele więcej nauczyć, niż tutaj na MFAF ... ALE! - mimo wszystko uważam, że tutaj można się uczyć mniej 'boleśnie', lecz chyba też i wolniej....

Chciałby wszystkich czytających zachęcić do publikacji fotek - nie mogę obiecać, że komentarze zawsze będą pochlebne - ale obiecuję że zawsze będą SUBIEKTYWNE :)
Proponuję pamiętać, że - jak to ma miejsce w moim osobistym przypadku i być może dla was - niektóre zdjęcia są bardzo wartościowe dla autora mimo, że wg forumowiczow są do d...y - i ja wówczas nieszczególnie przejmuje się komentarzami :) i publikuję dalej ...
Można podejść do tego w taki właśnie sposób :ugeek: a można się zamknąć w skorupie...

i do wszystkich - cytując podpis jaki przeczytałem na innym forum (nawet w podpisach kilku użytkowników (np. wyrwiflak, alakin, i inni):

"Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć"

.................... więc bez lęku...................... dzieci światła .......................... :lol:
SawaRob

Postprzez SawaRob » Wt, 4 listopada 2008, 18:55

pobijam...
.................... więc bez lęku...................... dzieci światła ..........................

"Odwaga nie jest brakiem lęku. Odwaga to sprzeciwianie się lękowi i przejęcie nad nim władzy." Mark Twain

"Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć"

pozdrawiam,
SawaRob

Postprzez Luqasz » Śr, 5 listopada 2008, 23:00

hhehe troche sie zdziwilem....

myslalem ze to forum zyje.

ja juz kuzynowi z Mc zarekomendowalem i istnieniu takowego miejsca a tu cisza :)
Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS, speedlite 430ex ii, Takumar SMC 55mm f2.0
Luqasz

Postprzez serek » Pt, 7 listopada 2008, 13:08

nie no, juz widze sie ruszylo :) mozna temat wywalic
Obiektywy: Sigma 14mm f/2.8 ___/___Nikkor AF-S DX 18-70mm f/3.5-4.5G IF-ED___/___Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO Macro
serek

Postprzez roarflex » Pn, 17 listopada 2008, 10:27

Przynajmniej forum żyje w takim tępie ze można być na bierząco.
mistrz drugiego planu
roarflex

Postprzez SawaRob » So, 22 listopada 2008, 23:36

witam,

Zdarzyło się ostatnio, że mnie trochę nie było, a tu w sumie bez zmian - nic się nie dzieje :D :D :D
"jak w polskim forum ... nuda... nic się nie dzieje..."
a już wydawało się, że forum ożyło.
Trudno, można być na bieżąco - ale wolałbym być zaskakiwany... hehe...
pozdrawiam,
SawaRob

Postprzez serek » Śr, 26 listopada 2008, 22:22

Hehe, ja też ostatnio wchodzę a tu nic... dopiero po paru dniach zorientowałem się, że jestem wylogowany :mrgreen:
serek

Postprzez SawaRob » N, 30 listopada 2008, 20:43

serek napisał(a):Hehe, ja też ostatnio wchodzę a tu nic... dopiero po paru dniach zorientowałem się, że jestem wylogowany :mrgreen:

Ja korzystam z linka search.php?search_id=active_topics :mrgreen:
... jak się zgasi świeczkę, to knot jeszcze się tli - tyle życia ma teraz nasze forum...
Czy to właśnie było przyczyną, że pierwsza edycja forum MFAF umarła? Brak zainteresowania?
Wiem, oczywiście, że się reaktywowała - niczym feniks z popiołów - ale przy takim oblężeniu to zarośnie pajęczyną...

pozdrawiam,
SawaRob

Następna strona

Powrót do Hyde Park