"ciemna strona" [vampiredevour]

Portrety, akty, inne.

Re: "ciemna strona" [vampiredevour]

Postprzez vampiredevour » Cz, 16 kwietnia 2009, 16:28

hm, hm?
vampiredevour

Gadu-Gadu: 6683574

Postprzez SawaRob » Pt, 17 kwietnia 2009, 18:21

Cześć vampiredevour,
vampiredevour napisał(a):teraz może smakowo. niewiele, próbuję.

Interesujące te "eksperymenty smakowe", muszę przyznać, ze cieszę się, że są to słodycze, a nie np. kawałek salcesonu czy świńska nóżka ... - choć mogłoby być dużo dramatyczniej :mrgreen:
Potraktuję te prace jako swoiste "grafiki" - i z z tego zestawu najbardziej podoba mi się #2. Fajny układ, mocny kolor, kształt. Brawo.
#1 wygląda na jakby trochę przypadkowe.;
#3ce brakuje kontry na ustach z tyłu, przez co kształt jest - MZ - zbyt rozmyty; zaś
#4 jest wręcz osobliwie obrzydliwa. I nie podoba mi się, również przez tą rozciapaną brodę.

pozdrawiam,
PS. słodycze tuczą - wiem co mówię... ;)
SawaRob

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Luqasz » So, 18 kwietnia 2009, 12:10

Witaj na forum

Bardzo podoba mi się 4ka z 1go miotu, może troszkę zbyt mocno rzucają się w oczy ręce (za jasne). Zdjęcie ma przekaz i super oczka wyszły jak już ktoś raz w nie spojrzy to zdjęcie pozostaje w pamięci.

Pozostałe twoje zdjęcia/grafiki nie przypadły mi do gustu, fotki spokojniejsze nice ale nie tak fajne jak 4ka!

Chętnie zobaczyłbym zdjęcia twojego wykonania z innej bajki - ta jest strasznie smutna i mroczna ;)

pozdr.
Luki
Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS, speedlite 430ex ii, Takumar SMC 55mm f2.0
Luqasz

Postprzez Cyber » Wt, 5 maja 2009, 09:43

Okey... Gdy już ochłonąłem, tym co zobaczyłem, muszę powiedzieć, że dziewczyna ma talent i niesamowitą wyobraźnie. Pokażcie mi koledzy i koleżanki chociaż trochę podobny topic na tym forum... Nie ma. Dlaczego ? Ponieważ my podchodzimy do fotografii bardzo konwencjonalnie bazując na artykułach, twórczości znanych fotografów oraz technikach fotografowania o jakich możemy przeczytać w książkach Kelbiego, a nasza nowa koleżanka po prostu wzięła aparat w rękę (na statyw) i zaczęła realizować swoje pomysły, które jak widzę powaliły z nóg nas wszystkich. vampiredevour jestem absolutnie na tak i bardzo się cieszę, że w końcu znalazł się ktoś na tym forum kto nie boi się w dość drastyczny sposób wyrażać siebie, a przecież o to właśnie chodzi w fotografii (sztuce). Nie pozostaje nam nic innego jak wspierać te niekonwencjonalne pomysły od strony technicznej tak by jeszcze bardziej powalały z nóg. :)
Canon EOS 7D + Canon EF-S 18-135mm 3.5-5.6 IS + Pentacon 50mm f1.8 (m42) + różne inne pierdółki + oko
Cyber

Postprzez vampiredevour » Pt, 8 maja 2009, 12:54

Ależ ja się nie znam na fotografii! Tak bardzo, że nieumyślnie zrzuciłam moją lichą cyfrówkę i szlag ją jasny trafił. Bez ręki jestem teraz i stoję. Nawet jak rodzą się pomysły to realizować ich nie mogę. Pochlebiasz mi, niezasłużenie, ale dziękuję bardzo ;). Pomagajcie, pomagajcie, to 'zupiorzymy' moją osobę jeszcze bardziej ;p
vampiredevour

Postprzez vampiredevour » N, 30 sierpnia 2009, 11:06

to teraz jeszcze inaczej i bardzo, bardzo róźnorodnie. resztki mnie takie.

wyprzedam pytanie- wszystko to fotografia. do tego prawie w ogóle nie edytowana ; )

a poza tym, mam sporo pomysłów, nie wiem jak wyjdzie z ich realizacją, ale ważne, że są.
Załączniki
transience__by_disappeardeviation.jpg
I
transience__by_disappeardeviation.jpg (224.6 KiB) Przeglądane 8392 razy
transience_2_by_disappeardeviation.jpg
II
transience_2_by_disappeardeviation.jpg (144.86 KiB) Przeglądane 8392 razy
again_by_disappeardeviation.jpg
III
again_by_disappeardeviation.jpg (77.07 KiB) Przeglądane 8392 razy
bajubaj_1_by_disappeardeviation.jpg
IV
bajubaj_1_by_disappeardeviation.jpg (32.26 KiB) Przeglądane 8392 razy
bajubaj_2_by_disappeardeviation.jpg
V
bajubaj_2_by_disappeardeviation.jpg (30.76 KiB) Przeglądane 8392 razy
whatever_too_by_disappeardeviation.jpg
VI, awaryjne.
vampiredevour

Postprzez SawaRob » Pn, 31 sierpnia 2009, 10:24

Cześć vampiredevour,

Kolejne prace które mi osobiście pozwalają spojrzeć na foto-GRAFIĘ w inny sposób.
Konceptualizm w twoich pracach odrywa mnie od postrzegania otoczenia, obiektów jako takich, gdyż u Ciebie one już nie są 'sobą', nie są tym, jakie 'wydają się BYĆ',
np. awaryjne - ujście powietrza - obiekty już nie są bańkami ze słomki, lecz tworzą inny obiekt, jakąś studnią wrażeń, obraz pociętego oddechu...
transience... - wydawałoby się zwykły dmuchawiec, a odkrywa przede mną nowe światy, równoległe - stabilne, choć ulotne...
bajubaj - niby 'zwykły' proces tworzenia, a zamieniony w obraz, grafikę, ulotną i dającą świadomość, żeby patrzeć i chwytać chwilę - bo zaraz zgaśnie...

Poszerzasz moje horyzonty, naprawdę.
Super, że wróciłaś na forum. Wpadaj częściej i dziel się pracami oraz swoim spojrzeniem na zdjęcia innych - pozwól też innym czerpać z twojej wrażliwości foto-graficznej, oceniając ich prace.

pozdrawiam,
SawaRob

Postprzez vampiredevour » Pn, 31 sierpnia 2009, 10:33

eh, dziękuję.

to były resztki, właściwie. nie radzę sobie z nowym sprzętem ani trochę.
vampiredevour

Postprzez fiola » Pn, 31 sierpnia 2009, 13:24

Dobra, nie gadaj, że sobie nie radzisz tylko jedziesz dalej z tymi eksperymentami. Narazie idzie nieźle ;)
fiola

Postprzez vampiredevour » N, 5 grudnia 2010, 16:48

cośtam

one maja byc polaczone, ale ze nie umiem tego zrobic, zostanie tak
Załączniki
a.jpg
IMG_5788.jpg
vampiredevour

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ludzie